Wandeling door de duinen

Ontsnap aan de drukte van alledag en geniet van de prachtige flora en fauna in de Amsterdamse Waterleidingduinen. Een uniek natuurgebied waar u heerlijk kunt wandelen. Omdat u niet op de paden hoeft te blijven is geen wandeling hetzelfde. Samen met onze gids trekt u de weidse natuur in, waarbij de gids u alles kan vertellen over de dieren en planten die huizen in dit duingebied.

Houd er wel rekening mee dat u van de paden afgaat, waardoor de tocht niet geschikt is voor mensen die slecht ter been zijn en voor kinderwagens. Stevig schoeisel, geschikte kleding en een zaklantaarn (in de bunkers is het tamelijk donker) zijn aan te bevelen.

U kunt ook op eigen gelegenheid (zonder gids) door de Amsterdamse Waterleidingduinen wandelen. Hiervoor heeft u een entreebewijs nodig. Deze is als dagkaart onder andere te koop bij de hoofdingang op de Zandvoortselaan.