Persbericht: Open NK Sup wave 2019

Afgelopen zaterdag (25 mei 2019) heeft het Open NK KITE SUP WAVE plaats gevonden @ The Spot in Zandvoort. Ruim 30 wave suppers lieten hun radicaalste turns en tricks op de golven zien aan de professionele jury en publiek.

De Zandvoortse Noordzee leverde Hawaii achtige golven tijdens het NK SUP WAVE.

Over het NK SUP WAVE 2019

Na een prachtige editie in het naseizoen van 2018 leverde de Noordzee afgelopen weekend alweer de perfecte edities om een GO te kunnen geven voor dit event. In 24 uur werd de volledige productie klaargezet en meldden zich 30 deelnemers.

De top van het Nederlandse wave SUPPEN verscheen aan de start. Met een fantastische swell/golven uit het Noorden kon zowel publiek als jury genieten van radicale en spectaculaire turns én taferelen.

Na een 4 man sterke finale heeft Nederland een nieuwe kampioen NK SUP WAVE!

De felicitaties gaan uit naar de nieuwe Nederlandse titelhouders:

  1. Cees Velberg
  2. Koen Proost
  3. Kjell de Bruijn

Zandvoortse locals Dave de Jonge en enige dame Emma Reijmerink brachten het tot een 4een 5e plek in de einduitslag.

Het NK KITE SUP WAVE werd georganiseerd door The Spot Events, medemogelijk gemaakt door Naish & Prolomit, The Spot Watersport, Gemeente Zandvoort en ondersteund door het Watersportverbond. Nogmaals dank voor jullie steun en vertrouwen.

Foto Benny Jansen


Gerelateerde berichten


Open Nederlands Kampioenschap Jetskiën


Lees Meer..

De BOTC @ the Spot in Zandvoort is wederom aangesloten bij de Eurotour SUP


Lees Meer..

Windraam eerste editie NK Bodydraggen opent in juni


Lees Meer..