Nieuwe website VVV Zandvoort in drie talen

Met het oog op de technologische ontwikkelingen van de afgelopen jaren en de trend waarin meer en meer digitaal wordt ondernomen, is VVV Zandvoort continu op zoek naar verbetering van haar online aanwezigheid.

Na een jaar lang ontwikkelen is in mei 2016 ook de derde taal van de nieuwe website van VVV Zandvoort gelanceerd. De vernieuwde vvvzandvoort.nl heeft zijn livegang begin dit jaar gehad gevolgd door vvvzandvoort.de in april 2016. Na de livegang van vvvzandvoort.com is de laatste grote horde genomen in een nog volledigere, nog meer gebruikersvriendelijke en nog meer klantgerichte website.

Natuurlijk stopt VVV Zandvoort niet met verbeteren en vernieuwen van de websites. Iets dat gezien het levendige Zandvoort aan Zee ook niet mogelijk wordt geacht. VVV Zandvoort streeft er dan ook naar om de drie websites zo actueel mogelijk te houden en te voorzien van de laatste informatie omtrent een zo groot mogelijk spectrum aan Zandvoortse activiteiten en faciliteiten.


Gerelateerde berichten


Windraam eerste editie NK Bodydraggen opent in juni


Lees Meer..

VRIJDAGMIDDAG CAFÉ MET MAX VERSTAPPEN, GEPRESENTEERD DOOR OLAV MOL, STARTSIGNAAL VOOR JUMBO RACEDAGEN


Lees Meer..

24H Zandvoort, 15 juni


Lees Meer..