Lente aan Zee

Lente in Zandvoort aan Zee ervaart u met al uw zintuigen!

Ruik de zilte zeelucht tijdens een heerlijke wandeling over het prachtige strand of fiets vanuit Zandvoort aan Zee naar de bloemenvelden in de naburige Bollenstreek en snuif de geur op van de bloemen in bloei. Voel de nog wat frisse wind door uw haren tijdens uw fietstocht door het unieke Nationaal Park Zuid-Kennemerland of geniet bij één van de vele strandpaviljoens van de warmte van de eerste zonnestralen. Hoor het geluid van het ruisen van de zee terwijl u zich een heerlijke versnapering op het strand laat smaken. Proef de vers gevangen garnalen of kom tot rust onder het genot van een Lentebokbier. Loop door de Amsterdamse Waterleidingduinen, vergaap u aan het vele wild en aanschouw met eigen ogen hoe de flora en fauna weer tot leven komt.

Of u nu een dag, een weekend of een week naar Zandvoort komt: Lente aan Zee is een ervaring voor lichaam en geest.

Zin in Lente? = Zin in Zandvoort!