VVV Zandvoort tijdens de zomermaanden op de boulevard

Zandvoort aan Zee staat voornamelijk bekend vanwege het prachtige strand. Het is dan ook direct de belangrijkste trekpleister van het dorp, wat jaarlijks grote aantallen bezoekers een heerlijke dag bezorgt. Om deze bezoekers nog beter van informatie te kunnen voorzien, heeft VVV Zandvoort haar intrek genomen in één van drie pop up kiosken op de boulevard. In dit tijdelijke onderkomen (tot en met september 2016) kunnen bezoekers terecht voor algemene informatie over Zandvoort aan Zee en de omgeving, informatie over de diverse evenementen en uiteraard voor verschillende souvenirs.

De kiosk staat ter hoogte van strandpaviljoen Aan Zee (nr. 12) en is geopend van maandag – vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur, op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Gedurende de opening van de kiosk is het filiaal aan de Bakkerstraat 2/B gesloten. Natuurlijk is de website van VVV Zandvoort (www.vvvzandvoort.nl) 24 uur per dag beschikbaar.


Gerelateerde berichten


Open Nederlands Kampioenschap Jetskiën


Lees Meer..

3 daags Music & Hippie Festival


Lees Meer..

De BOTC @ the Spot in Zandvoort is wederom aangesloten bij de Eurotour SUP


Lees Meer..