Spyder Rent Group komt naar Nederland

’s Werelds nummer één franchiseonderneming van (elektrische) motorvoertuigen en beach bikes heeft haar eerste onderneming in Nederland gevestigd in Zandvoort aan Zee aan de Burgermeester Engelbertsstraat 90. Met filialen in Europa, Latijns Amerika, Noord Afrika, het Caribisch gebied en de Verenigde Staten is SPYDER RENT GROUP koploper in haar sector.

SPYDER RENT GROUP Zandvoort richt zich middels haar unieke beach bikes, elektrische scooters, quads en motorscooters op het toenemende aantal toeristen in Zandvoort aan Zee. Met tours door de duinen, richting Keukenhof en meer zorgt SPYDER RENT GROUP Zandvoort voor een unieke manier om Zandvoort en haar omgeving te ontdekken. Tours kunnen zowel met als zonder officiële tourgids worden geboekt.

Hiernaast zal SPYDER RENT GROUP met het filiaal in Zandvoort aan Zee haar mondiale expansie verder uitwerken en de zoektocht naar nieuwe franchise ondernemers voortzetten. SPYDER RENT GROUP bestaat uit 4 verschillende concepten welke u kunt bekijken op de volgende website:

www.spyderrentgroup.com

Voor meer informatie betreffende onze franchiseconcepten kunt u contact opnemen met algemeen directeur Nederland Robin Cats via mailadres [email protected] of op telefoonnummer +31 6 23 83 20 19.

Voor boekingen van voertuigen belt u naar +31 (0)23 574 70 73


Gerelateerde berichten


Open Nederlands Kampioenschap Jetskiën


Lees Meer..

3 daags Music & Hippie Festival


Lees Meer..

De BOTC @ the Spot in Zandvoort is wederom aangesloten bij de Eurotour SUP


Lees Meer..