Promotie van evenementen

Gedurende het gehele jaar worden tal van evenementen georganiseerd. Organisatoren hiervan kunnen deze bij VVV Zandvoort aanmelden, zodat deze meegenomen kunnen worden in de promotie. De evenementen worden vervolgens op de website geplaatst. De benodigde gegevens hiervoor zijn een omschrijving, de datum, tijd en locatie, de contactgegevens van de organisator en een bijbehorende afbeelding.

Behalve een vermelding op de website worden sommige evenementen tevens vermeld op de evenementenkalender. Deze kalender wordt maandelijks samengesteld en geprint op A3 posters en A5 flyers. Dit posters worden verspreid onder de ondernemers in Zandvoort aan Zee, de flyers worden hoofdzakelijk via de winkel van VVV Zandvoort verspreid. Organiseert u een evenement en wilt u kans maken op de geprinte evenementenkalender te komen, dan levert u de benodigde gegevens aan voor de 15e van iedere maand aan [email protected]