De leukste Nieuwjaarsduik van Nederland is…

Zandvoort!

Zoover.nl heeft een poll in het leven geroepen om de vraag die iedereen al jaren bezighoudt nu eindelijk te kunnen beantwoorden: waar wordt de leukste Nieuwjaarsduik van het land georganiseerd? Met een mooie 30% van de stemmen staat de Nieuwjaarsduik in Zandvoort bij Beachclub NO5 op nummer 1, gevolgd door de blote Nieuwjaarsduik in de Galderse Meren met 25 % van de stemmen en de duik bij Badweg Strand in Vlieland met 23% van de stemmen op de derde plek.

Uit dit onderzoek kunnen we een mooie conclusie trekken: tot volgend jaar bij de leukste Nieuwjaarsduik van Nederland!

 


Gerelateerde berichten


VVV Zandvoort gaat verhuizen


Lees Meer..

Sprookjeswandeling 22 december 2018


Lees Meer..

Tentoonstelling ‘We Gaan Naar Zandvoort! Een digitale reis van verleden naar heden’


Lees Meer..