Doorlopen! De 30 van Zandvoort

Nu eens geen snelle neon-rose schoenen of gifgroene shirts of andere opvallende outfits. Want bij het wandelen overheersen gedekte kleuren en domineert de rugzak met dito waterfles. Voorzien van stevige stappers ga je op weg om in luttele uren de 30 km te volbrengen. En zo ook onze eigen Gerardo, de enige van het team die voor 30 kilometer wandelen gaat.

En voor hem geldt wat voor de meeste wandelaars geldt: Er zullen diverse trainingstrajecten volbracht moeten worden alvorens zij zich aan de 30 van Zandvoort wagen. In praktijk betekent dit dat er in de winter kilometers moeten worden gemaakt, weer of geen weer. Gelukkig zijn wij in Zandvoort gezegend met uitgestrekte natuurgebieden zodat kilometers maken geen probleem hoeft te zijn. Strand met mul zand, hobbelige heuvelige zandwegen, klinkerwegen, we hebben het allemaal hier voor een optimale voorbereiding. Aangezien de weergoden een speciaal plekje in hun hart hebben voor onvermoeide wandelaars, gaan wij er ook deze keer van uit dat zaterdag 25 maart weer een fantastische wandeldag zal worden waarbij de hele regio, van Zandvoort tot IJmuiden en weer terug geheel in het teken van de wandelaar staat. Na de feestelijke aankomst in Zandvoort zal een biertje op een gezellig terras heel wel smaken! En dat heeft Gerardo dan zeker verdiend!


Gerelateerde berichten


Klaar voor de start… af!


Lees Meer..

Meer dan de helft van de halve


Lees Meer..

Ruisende zee en ronkende motoren


Lees Meer..